W czwartek tj. 14 marca 2019 r. w świetlicy odbył się quiz przyrodniczy. Udział wzięły dwie drużyny, klasa 3 a i 3 b. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące ciekawostek z życia zwierząt. Drużyny wykazały się dużą wiedzą przyrodniczą. Ostatecznie I miejsce zajęła klasa 3 b, a II miejsce klasa 3a

Uczniowie klas II wzięli udział w Konkursie Czytelniczym "Zaczarowana Zagroda". Konkurs zorganizowała pani Arleta Ziołek. Zwycięzcą konkursu i zarazem zdobywcą I miejsca zostali uczniowie z klasy II b Dominika Burkiciak i Aleksander Stachowiak. Kolejne miejsca II i III zajęli uczniowie z klasy II a: Tomasz Knaster i Marta Kaźmierczak. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Chłopcy z klasy 6a i Mateusz Rszczka w niedzielę 17.02 wygrali kolejny mecz w Pile, ramach Wielkopolskiej ligi koszykówki. Aktualnie nasz zespół zajmuje 2 miejsce w województwie.

11 IX 2018 r. odbył się szkolny konkurs plastyczny "Wakacyjne wspomnienia" dla OP i klas 1-3. Wzięło w nim udział łącznie 65 dzieci. Wyróżnione prace:

1. Kowalik Zofia (OP)
  2. Krzyżanek Jaśmina (OP)
3. Stachowiak Maja (OP)
4. Sosnowski Wojciech (Ia)
5. Zajdel Klaudia (Ib)
6. Łączka Patrycja (Ib)
7. Haba Michał (Ib)
8. Biedziak Weronika (IIa)
9. Kaźmierczak Marta (IIa)
10. Palacz Zofia (IIa)
11. Łątka Wojciech (IIa)
12. Tórz Liliana (IIa)
13.Buchert Nadia (IIIa)
14. Strączkowska Maria (IIIa)
15. Strączkowska Antonina (IIIa)
16. Jur Antonina (IIIb)

Gratulujemy autorom wyróżnionych prac. Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!