W dniach 19.02 - 21.02.2020 odbędą aię rekolekcje. Szczegółowy plan zostanie podany przez wychowaawców.

 

           

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Ogólnopolski Konkurs "Zuch"        kl. I - III 25, 26. .02. K. Karnicka, M. Tomla
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia kl. II 28.02 N. Namysł, J. Tunkiel
Konkurs Generalski - Klub SP3 PGR 7. - 29.02. J. Behrendt
Konkurs wiedzy o gen. K. Raszewskim 28.02 S. Brambor, Ł. Minecki
Dzień Języków Obcych kl. IV- VIII   K. Niedźwiecka 
apel SU 14.02. SU
spotkanie SU z dyrekcją szkoły 19.02. SU
Liga ortograficzna (wielka litera)   J. Sip
Szkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu kl. II 24.02. M. Hajduk, H. Ławicka
Świetlicowy konkurs plastyczny "Poznań - moje miasto" do 28..02. R. Frąszczak
Świetlicowy konkurs plastyczny "Maska karnawałowa" do 14. 02. A. Michałowicz
Konkurs recytatorski "Strofy o moim mieście" 24.02. J. Sip, A. Ziołek, T. Szafrańska
konkurs na kartkę walentynkową kl .IV - VIII   A. Bartecka
konkurs wiedzy "Chopin i jego muzyka" kl. VI 28.02 A. Niewiadomska
Dzień kota - konkurs fotograficzny kl. IV - VIII do 18.02 S. Brambor
Konkurs plastyczny "Koty" kl. IV - VII   A. Bartecka
Sport na wesoło kl. III, II   E. Karasiewicz, K. Sobkowska

                                                           

 

 

 

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
W Bullerbyn jest wesoło – konkurs czytelniczy kl. III   A. Ziołek, T. Szafrańska
Bezpieczne ferie - konkurs na komiks kl. IV - VIII (do 15.01)pogadanki ki. I - III   K. Karnicka i MSU; SU
zabawy karnawałowe   kl. IV - VIII 23.01. godz. 16.00 - 18.00 wychowawcy, SU
Liga ortograficzna (pisownia z „nie”)   J. Kozłowska
Konkurs fotograficzny "Zima w obiektywie " kl. IV - VIII prace do 22.02. S. Brambor
konkurs czytelniczy "Zaczarowana zagroda" kl. II   biblioteka
Turniej układania puzzli cały miesiąc M. Jurga
Przedszkolacy w szkole   K. Karnicka, M. Hajduk

                                                                     

                              

                      

Wywiadówki - 12.02. 2020

godz. 18.00  kl. I - III, kl. VIII,
godz. 17.00 kl. IV - VII,

 

  • Dzień Babci w świetlicy - 17.01. godz. 17.00
Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. IV 9. 12. V. Bociag
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. VIII 10. 12. V. Bociag
Godzina kodowania kl. IV - VIII 9. - 15. 12. J. Behrendt, L. Michalska
Liga ortograficzna (h, ch)   J. Sip, poloniści
Konkurs międzyklasowy na kreatywna choinkę kl. I - VIII 13.12. SU
warsztaty świąteczne kl. IV - VII 12.12. A. Bartecka
W zaczarowanym świecie Narnii - konkurs czytelniczy kl. V 18.12. A. Ziołek, T. Szafrańska
Konkurs czytelniczy - "Opowieść wigilijna" - kl. VII 19.12. A. Ziołek, T. Szafrańska
„Szopka betlejemska” – konkurs plast. kl. IV – VIII 13. 12. D. Nowak
"Najpiękniejszy pierniczek" - konkurs plastyczny 16.12. A. Bartecka
Świetlicowy konkurs plastyczny "Anioł"   A. Baranowska
Szkolny Turniej Piłki siatkowej kl. VII - VIII 11.12. J. Januszewska
XII Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora (dziewczęta) 11 .12. J. Cichocka
XV Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora (chłopcy) 12 .12 T. Cichocki
Góra grosza   SU, MSU
Świąteczna zbiórka żywności 15.12. PCK, K. Karnicka
Przedszkolacy w szkole III   A. Puzowska, K. Karnicka