Jest możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich możliwości dziennika po zalogowaniu przez stronę internetową https://portal.librus.pl/rodzina/synergia/loguj  (klikamy w fioletową ikonę Librus Synergia). Przy logowaniu należy użyć cyfrowego loginu, który uczniowie otrzymali na początku roku szkolnego i hasła, które zostało ustalone po pierwszym logowaniu.

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia" kl. I -III 2.10. M. Tomala, H. Ławicka, V. Bociag
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny CES  kl. II-III 27.10 A. Feder, M. Tomala
„Dzień Marchewki i Warzyw” kl. I - III i IV - VIII 21.10 MSU, SU
Halloween - Dzień Dyni  kl. I - III i IV - VIII 31.10 wychowawcy, J. Kowalczyk
Konkurs "Różaniec naszą siłą"    kl. IV - VIII   D. Nowak
 liga ortograficzna ó - u    E. Woszczak
 Piszę i mówię poprawnie –cykl lekcji ze słownikami kl. IV –VI    A. Ziołek
 Przedszkolacy w szkole - I spotkanie (padlet)  9.10  A. Puzowska, N. Namysł,
 Konkurs plastyczny "Mój zwierzak" - świetlica  810.  M. Jurga, I. Ochal
 Świetlicowy konkurs plastyczny "Flamingowy zawrót głowyt"  23.10  A. Branowska
 Rajd rowerowy "Śladami walk II wojny światowej"   kl. V - VIII    S. Brambor
 Konkurs plastyczny "Portret nauczyciela"    kl. IV - VIII  cały miesiąc  A. Bartecka
 Konkurs techniczny - bransoletka  kl. IV - VII  cały miesiąc  A. Bartecka

Szanowni Rodzice.

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, związanymi z reżimem sanitarnym, wszystkie zajęcia wychowania fizycznego odbywać się będą na świeżym powietrzu, chyba że nauczyciel podejmie inną decyzję (np. opady deszczu lub ustanie ograniczeń związanych z pandemią).

Uczniowie, bezwzględnie, muszą być przygotowani do panujących warunków atmosferycznych. Odpowiedni strój jest obowiązkiem ucznia. Brak odpowiedniego stroju będzie traktowane jako nieprzygotowanie do zajęć.

Uczniowie, w maseczkach, schodzą na lekcje wf. do holu przy małej sali gimnastycznej po przerwie, równo z dzwonkiem na lekcję, następnie są przeprowadzani do sal gimnastycznych przez nauczycieli wychowania fizycznego, zachowując odpowiedni dystans. W szatniach, uczniowie również przebywają w maseczkach. Przed wejściem do sal gimnastycznych i po lekcjach wf. uczniowie dezynfekują ręce.

Rozmowy indywidualne kl. I – VIII - indywidualne konsultacje w tygodniu 12.09 do 16. 10.

(zgodnie z harmonogramem konsultacji po uprzednim umówieniu się).

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Międzynarodowy Dzień Kropki     kl. I - III 15.09.  M. Tomala
Konkurs plastyczny „Wakacyjne wspomnienia” - kl. I - III 7.09 - 11.09   M. Tomala – Krupińska, N. Namysł
Konkurs plastyczny - "Międzynarodowy Dzień Pokoju" kl. IV- VII do 25.09. A. Bartecka