HALLOWEEN NA WESOŁO -31.10.2019

W ostatnim tygodniu października uczniowie mieli okazję poznać na lekcjach języka angielskiego zwyczaje związane z obchodami Halloween

w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Celem zajęć było wzbogacanie słownictwa związanego z tym świętem, rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez poznanie zwyczajów związanych z obchodami Halloween oraz zdobywanie wiedzy o kulturze krajów obszarów anglojęzycznych. Dodatkową atrakcją był konkurs na najciekawsze przebranie. Podczas parady jury wybrało trzy najciekawsze przebrania wśród uczniów klas I-III oraz klas IV- VIII. Do grona wyróżnionych uczniów należą: Ola Relewicz klasa 2 a, Paweł Kupka klasa 2 a, Sonia Kalińska klasa 2 b, Maja Wróbel 8 b klasa , Michalina Siąkowska klasa 4 b, Oliwia Gumpert klasa 5 c. Gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie.