Konsultacje

KONSULTACJE

DLA RODZICÓW

ROK SZKOLNY 2019/2020

raz w miesiącu w tygodniu po zebraniach, po uprzednim umówieniu się przez i – dziennik lub telefonicznie

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINY

MIEJSCE

Alina Bartecka

czwartek

15:30-16:15

07

Sławomir Brambor

czwartek

14:30- 15:15

114

Jacek Behrendt

środa

12:40-13:25

211

Irena Brózda

poniedziałek

13:45 – 14:30

pokój nauczycielski -parter

Maciej Brzeziński

piątek

14:40-15:25

pokój nauczycielski

Katarzyna Błaszak

czwartek

13:45 - 14:25

pokój nauczycielski

Daria Burda

czwartek

14:40 - 15;25

pokój nauczycielski

Tomasz Cichocki

środa

15:20 - 16:05

duża s. gimn.

Justyna Cichocka

środa

15:20 - 16:05

duża s. gimn.

Joanna Frączek - Kozłowska

piątek

13:45 – 14:30

pokój nauczycielski

Violetta Glabus – Bociąg

poniedziałek

14:40-15:25

sala 208

Marzena Hajduk

czwartek

8:50-9:40

pokój nauczycielski -

Jolanta Januszewska

poniedziałek

14:30 – 15:15

mała sala gimnastyczna

Irena Kaczanowska

środa

12:35 – 13:20

pokój nauczycielski

Elżbieta Karasiewicz

środa

13:30 – 14:15

ms - pokój nauczycieli wf

Katarzyna Karnicka

wtorek

8:00 – 8:45

pokój nauczycielski

Joanna Kardacz

środa

14:40 – 15:25

sala 200

Beata Klój

wtorek

14:40 – 15:25

pokój nauczycielski

Mariola Kołodziejczyk

poniedziałek

15:00 – 15:45

gabinet wicedyrektora

Sylwia Łaszkiewicz

poniedziałek

11:40-12:25

pokój nauczycielski

Helena Ławicka

poniedziałek

13:30 – 14:15

sala 10

Lidia Michalska

czwartek

14:40 -15:25

Sala 202

Łukasz Minecki

wtorek

14:40 - 15:25

pokój nauczycielski

Natalia Namysł

piątek

12:00 – 12:45

sala 12

Anna Niewiadomska

poniedziałek

7:30 - 8:15

sala 104

Kamila Niedźwiecka

piątek

13:45-14:30

pokój nauczycielski

Dorota Nowak

środa

15:30-16:05

pokój nauczycielski

Agata Owczarzak

poniedziałek

14:40 - 15:25

pokój nauczycielski

Agnieszka Puzowska-Wawrzyniak

poniedziałek

13:30-14:15

pokój nauczycielski

Bożena Sankowska

czwartek

13:45 – 14:30

sala 200

Joanna Sip

piątek

8:00-8:45

pokój nauczycielski

Karolina Sobkowska

Wtorek

13: 30- 14: 15

pokój nauczycieli w-f

Beata Świderska

czwartek

13:30-14:15

pokój nauczycielski

Małgorzata Tomala- Krupińska

poniedziałek

7:05-7:50

pokój nauczycielski -

Anna Torz

wtorek

15:30-16:30

pokój nauczycielski

Jolanta Tunkiel

poniedziałek

12:40 – 13:25

sala 11

Karolina Włodarczyk - Jur

wtorek

14.40-15.25

pokój nauczycielski

Kinga Wolniewicz

środa

8:00 – 8:45

pokój nauczycielski

Ewa Woszczak

poniedziałek

14:40-15:25

pokój nauczycielski