Konsultacje

KONSULTACJE

raz w miesiącu (zgodnie z "Kalendarzem roku szkolnego" - strona internetowa),

po uprzednim umówieniu się przez dziennik Librus lub telefonicznie

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINY

MIEJSCE

Alina Bartecka

poniedziałek

17.00-18.30

s. 07

Sławomir Brambor

środa

17.0-18.30

s.114

Jacek Behrendt

poniedziałek

16.30-18.00

s. 202

Irena Brózda

wtorek

17.00-18.30.

pok.naucz.s.14

Katarzyna Błaszak

czwartek

16:00-17:30

pok. naucz.

Katarzyna Ceyza

czwartek

17.00-18.30

s.9

Tomasz Cichocki

piątek

17.00-18.30

kantorek-duża s. gimn.

Justyna Cichocka

piątek

17.00-18.30

kantorek-duża sala gimn.

Aldona Feder

wtorek

17.00-18.30

gabinet dyr.

Joanna Frączek - Kozłowska

środa

17.00 -18.30

s.115

Violetta Glabus – Bociąg

czwartek

17.00-18.30

s. 208

Marzena Hajduk

środa

17.00-18.30

s.11

Jolanta Januszewska

środa

17.00-18.30

kantorek-mała sala gimn.

Elżbieta Karasiewicz

środa

17.00-18.30

kantorek-mała s. gimn.

Joanna Kardacz

poniedziałek

17.00-18.30

s. 206

Beata Klój

środa

17.00-18.30

s. 207

Mariola Kołodziejczyk

czwartek

17.00-18.30

s. 106

Joanna Kowalczyk

czwartek

17.00 -18.30

s. 206

Sylwia Łaszkiewicz

wtorek

16.30-18.00

s.100

Helena Ławicka

poniedziałek

17.00-18.30

s.10

Agnieszka Magacz - Rusinek

środa

17.00-18.30

gab. psychologa

Lidia Michalska

środa

17.00-18.30

s. 202

Łukasz Minecki

czwartek

17:00 -18:30

s. 201

Natalia Namysł

wtorek

17.00-18.30

s. 12

Anna Niewiadomska

czwartek

17.00-18.30

s. 104

Kamila Niedźwiecka

środa

17.00-18.30

s. 103

Dorota Nowak

wtorek

17.00-18.30

pok. naucz.

Agnieszka Puzowska-Wawrzyniak

poniedziałek

17.00-18.30

s.13

Małgorzata Rudnicka - Baran

wtorek

16.30-17.30

pok. naucz.

Bożena Sankowska

poniedziałek

17.00-18.30

s. 200

Karolina Sobkowska

czwartek

17.30-19.00

kantorek-mała s. gimn.

Beata Świderska

poniedziałek

17.00-18.30

s.111

Małgorzata Tomala- Krupińska

poniedziałek

17.00-18.30

s.8

Anna Torz

wtorek

16.30-17.30

pok. naucz.

Wiesława Wasielak

poniedziałek

16.30-17.30

pok. naucz.

Karolina Włodarczyk - Jur

czwartek

17.00-18.30

Sala 113

Kinga Wolniewicz

poniedziałek

17.00-18.30

pok. naucz.

Ewa Woszczak

środa

17.30-19.00

s. 210

Renata Żołędziowska

środa

16.30-18.00

gab. pedagoga

Świetlica                                                   Małgorzata Jurga         X.V

Iwona Ochal                 XI

Renata Frąszczak         XII

Katarzyna Górczyńska I

Alicja Baranowska     III

środa              

16.30-18.00

sala 013