„Rebranding Selgros Cash &Carry”

W grudniu i styczniu uczniowie nasze szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Rebranding Selgros Cash &Carry” organizowanym przez pobliską hurtownię Selgros.

 

Zadaniem dzieci klas IV-VI było stworzenie dowolną (ale efektowną!) techniką pracy plastycznej, która promowałaby ten ogromny pawilon z powodu nowego logo, unowocześnienia hal, poszerzenia asortymentu. Prace konkursowe należało wykonać na odpowiednio przygotowanych przez organizatorów płótnach (blejtramach). Do Selgrosu spłynęło 30 dzieł z „Osiemnastki”! Miło nam poinformować, że nasi uczniowie odnieśli prawdziwy sukces:

I miejsce zajęła Jowita Nowicka z kl. 6a,

III miejsceNikola Żukowska z kl. 5a,

V miejsce Julia Kowalska z kl. 5b,

wyróżnienia:

Aleksandra Trzmiel z kl.6a,

Wiktoria Antoniewicz z kl.5a,

Nina Kołyszko z kl.6d

i Pola Barska z kl.5d.

Serdecznie gratulujemy!