"Alfik matematyczny"

Już kolejny raz,uczniowie naszej szkoły, mieli okazję wziąć udział w ogólnopolskim konkursie "Alfik matematyczny"pod patronatem firmy "Jersz".

Celem działalności Łowców Talentów Jersz jest rozbudzanie zainteresowań i aktywności intelektualnej, wspieranie uzdolnionej młodzieży poprzez stwarzanie możliwości do intelektualnego i twórczego współzawodnictwa, nauki przez zabawę, rozwijanie przydatnych umiejętności i samodzielności u uczniów oraz popularyzacja przedmiotów językowych, humanistycznych i matematycznych w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski.

W konkursie "Alfik"wzięło udział 53 uczniów z klas II-VI.Uczniowie:

Maks Paprzycki,

Dawid Szwarc,

Antonina Gardzielewska

i Adam Staniszewski

otrzymali dyplomy uznania za bardzo dobre i dobre wyniki w konkursie.