SZKOLNE KONKURSY ŚWIĄTECZNE KLAS IV-VI

 W grudniu odbyło się w naszej szkole kilka konkursów plastycznych związanych ze Świętami Bożego Narodzenia,

zarówno indywidualnych jak i międzyklasowych.

Konkurs na najciekawszą Szopkę Betlejemską wykonaną przez uczniów przyniósł wiele emocji. Zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale także rodzice – za co serdecznie dziękujemy! Szopki wykonano z najróżniejszych materiałów – od drewna po tekturę. Postacie i zwierzęta ulepiono z masy solnej, gliny, plasteliny czy modeliny. Ozdoby, światełka, gwiazdy – było wszystko! Konkurs wygrała klasa 5a – gratulujemy!

Konkurs „Kartka do Świętego Mikołaja” skusił 24 uczniów z klas IV – VI, którzy wykonali ją w różnych technikach i barwach. W tym konkursie I miejsce zdobyła Julia Kowalska z kl. 6b, II miejsce - Gabriela Wierzbicka z kl.4c i Iga Zawiasa z kl.6d, III miejsce – Katarzyna Wiśniewska z kl. 6d. Gratulujemy!

Wielką kreatywnością i pomysłami wykazali się uczestnicy konkursu „Świąteczna ozdoba”. Były stroiki, świeczniki i lampiony, ozdoby na choinkę i inne bożonarodzeniowe cuda. I miejsce zajęła Antonina Bartkowiak z kl. 4c, II miejsce – Julia Barańska z kl. 6d i Marta Nowak z kl. 6d. Gratulujemy!