DOBRE WYNIKI W SPORTACH RAKIETKOWYCH

Bardzo dobre wyniki w sportach rakietkowych osiągnęli reprezentanci naszej szkoły w Mistrzostwach Poznania.

Reprezentacja szkoły w tenisie stołowym w  składzie Inez Byttner i Natalia Nagła dotarła do ścisłego finału Mistrzostw. W turnieju finałowym nasze dziewczyny zajęły 4 miejsce i zdobyły okazały puchar. Reprezentacja szkoły chłopców w składzie Mateusz Krzak i Miłosz Michalski odpadła w półfinale i klasyfikacji końcowej Mistrzostw Poznania zajęła 5 miejsce.

Bardzo dobre wyniki osiągnęła również reprezentacja szkoły w badmintonie. Chłopcy w składzie Miłosz Michalski, Mateusz Krzak, Nikodem Wojtkowiak zdobyli 4 miejsce, dochodząc do finału Mistrzostw Poznania, a reprezentacja dziewcząt (Inez Byttner, Natalia Nagła, Ola Kozińska)  Mistrzostwa zakończyła na 5 miejscu w Poznaniu.