Dyskoteka karnawałowa dla klas IV-VIII

10 stycznia 2019 r samorząd uczniowski zorganizował w naszej szkole dyskotekę karnawałową dla klas IV-VIII.

Muzykę przygotował Dominik Waluś z klasy Va, a salę dekorowały dziewczyny z klas czwartych, piątych i ósmych. Chętne osoby mogły przebrać się za dowolną postać- podziwialiśmy więc jednorożce, królewny, księżniczki, super-bohaterów, a nawet Lorda Vadera. Nie obyło się więc bez konkursu na najciekawszy kostium karnawałowy. Jury zgodnie oceniło, że nagrody należą się najmłodszym uczestnikom. Otrzymały je : Emilia Skołuda, Dominika Klój oraz Nikola Deka z klas czwartych. Kiedy zmęczyliśmy się szaleństwami na parkiecie, w naszych salach czekały na nas smakołyki i napoje. Zabawa była bardzo udana, czekamy z niecierpliwością na kolejną dyskotekę.