08 .09. - środa,

 

kl. I - II w swoich salach, godz. 17.00

 

kl. III - w swoich salach godz. 18.00    

 

14.09. - wtorek,

 

kl. V, VI,   w swoich salach, godz. 17.00

 

kl. VII       w swoich salach, godz. 18.00

 

 

15.09. - środa kl

 

godz. 17.00 - kl. IV

 

godz. 18.00 - kl. VIII (informacja o egzaminie i formach dostosowania) - wychowawcy klas , p. R. Żołędziowska

 

 

         

 

      Rozmowy indywidualne kl. I – VIII - indywidualne konsultacje w tygodniu 18.10 do 22. 10.

(zgodnie z harmonogramem konsultacji po uprzednim umówieniu się).

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Międzynarodowy Dzień Kropki     kl. I - III, IV- VIII 15.09.  M. Tomala
Konkurs plastyczny „Wakacyjne wspomnienia” - kl. I - VII  6.09 - 10.09 M. Tomala , K. Ceyza,

A. Niewiadomska, N. Namysł

Świetlicowy konkurs plastyczny "Wakacyjna przygoda"   I. Ochal, K. Górczyńska
audycja inauguracyjna SU     kl. IV - VIII 29.09. SU
wybory do SU 20.09. - 23.09 SU
Europejski Dzień Języków Obcych kl. I - III 21.09 - 25.09. N. Namysł, I Brózda
Europejski Dzień Języków Obcych kl. IV - VIII 27.09 - 30.09 J. Kowalczyk, K. Szulc
Akcja informacyjna - wolontariat 06.09 - 26.09 A. Magacz, D. Nowak
Bezpieczna droga do szkoły; bhp w czasie pandemii w kl. I - III początek września wych. klas, K.Karnicka
Tydzien wody 6.09 - 9.09 Ł. Minecki
Konkurs plastyczny "Kardynał S. Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"kl. V - VIII 6.09 - 9.09 D. Nowak
Dzień Chłopca 30.09. wych. klas, SU

                                                           

 

 

                           

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Święto KEN 14.10.  
Światowy Dzień Zwierząt - zbiórka karmy, konkurs plastyczny cały miesiąc SU
Światowy Dzień Muzyki (konkurs piosenki) kl. IV - VIII 1.10. A. Niewiadomska
Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych – wystawa
  Ziołek
Światowy Dzień Drzewa  8 .10.

N. Namysł, M. Hajduk, A. Puzowska

Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia" kl. I -III 1.10. 4.10. M. Tomala, N. Namysł, K. Jur
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny CES     kl. II-III 22.10 A. Feder, M. Tomala
Ogólnopolski Konkurs j. angielskiego Memory Master kl. IV - VIII   J. Kowalczyk
„Dzień Marchewki i Warzyw”    kl. I - III i IV - VIII 21.10 MSU, SU
Ogólnopolska akcja bicia rekordu w czytaniu na przerwie   N. Namysł
Bakterie w życiu czlowieka - konkurs kl. V - VIII   B. Sankowska
Halloween - Dzień Dyni  kl. IV - VIII 29.10 wychowawcy, J. Kowalczyk
Konkurs "Różaniec naszą siłą"                     kl. IV - VIII   D. Nowak
liga ortograficzna ó - u   E. Woszczak
Piszę i mówię poprawnie – cykl lekcji ze słownikami kl. IV –VI   A. Ziołek
Przedszkolacy w szkole - I spotkanie (padlet) 9.10 A. Puzowska, N. Namysł,
Świetlicowy konkurs plastyczny "Kasztanowy świat"   M. Jurga, K. Górczyńska
Świetlicowy konkurs plastyczny "Pani Jesień:   I. Ochal, R. Frąszczak
Świetlicowy konkurs plastyczny "Nowy Gang"   A. Branowska
Akcja Award 1956   J.Behrendt