16,17 i 18 listopada 14 uczniów naszej szkoły przystąpiło do Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych.

w kategorii Benjamin

• Przemysław Przybylski uzyskał III miejsce
  • Michał Gorczycki uzyskał wyróżnienie

W kategorii Junior

• Mikołaj Michalski uzyskał wyróżnienie

Zwycięzcą  gratulujemy!!

W dniu 7 kwietnia w wielu krajach obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W związku z tym Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs dla klas IV-VIII pod hasłem Warzywniaki-cudaki: należało  wykonać rzeźbę z warzyw i owoców o dowolnej tematyce. Pomysły i wyobraźnia uczestników była niesamowita!
Wyniki konkursu:
I miejsce zajął Antoni Karnicki z kl. 7c
 II miejsce - Alicja Korek z kl. 6a i Martyna Gajewska z kl. 6c
III miejsce - Oskar Kłak z kl. 4b.
Gratulujemy laureatom i zapraszamy do obejrzenia zdjęć prac!

Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie Samorządu Uczniowskiego na " Najpiękniejszą ozdobę choinkową". Wasze prace przystroiły nasze świąteczne drzewko na II piętrze:-) .

A oto laureaci:

W kategorii klas 1-3

• I m Mateusz Wojciechowski, kl.1a
  • II m Jan Sidorowicz, kl.3b
  • III m Przemek Przybylski, kl. 3c

W kategorii klas 4-8

• I m Lena Kaszuba, kl.5b
  • II m Lena Wawrzynkiewicz, kl.5a
  • III m Igor Charzyński, kl. 4a

Zwycięzcom gratulujemy!

Więcej informacjiKonkurs SU na " Najpiękniejszą ozdobę choinkową"

W tym roku zaprosiliśmy naszych uczniów do poszerzenia swojej wiedzy z j.angielskiego o miłosne idiomy organizując konkurs „Love idioms”. Zadaniem uczestników było przeszukanie słowników, książek oraz internetu w poszukiwaniu idiomu, który najchętniej zapamiętają oraz zaprezentują w sposób plastyczny. Uczniowie podczas swoich poszukiwań pozami takie idiomy jak:

Love is blind
Love is in the air
Break somebody’s heart
A friend in need is a friend indeed
To be head ove heels in love
oraz wiele innych.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce Zosia Namysł 7d
II miejsce Nikola Deka 6b
III miejsce Adam Barczak 8c
Wyróżnienie Mikołaj Czechowski 5a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy z j.angielskiego o kolejne interesujące idiomy :)
Więcej informacjiWalentynkowy Konkurs j.angielskiego „Love idioms”

W okresie Karnawału nasi uczniowie postanowili zabawić się w tworzenie Masek Karnawałowych, aby przynajmniej w ten sposób zaakcentować tegoroczny Karnawał. Uczniowie nadesłali swoje prace, które wzięły udział w głosowaniu Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie z głosowaniem zwyciężyły następujące osoby:

• I miejsce Małgorzata Leitgeber, Natalia Hadryś 8a oraz Maja Zalewska 8c
  • II miejsce Tomasz Kupka 4a
  • III miejsce Weronika Skrzypczak 7a

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Więcej informacjiKonkurs na Karnawałową Maskę