KONKURS PLASTYCZNY „NIE JESTEŚ SAM GATUNKI ZWIERZĄT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM”

W listopadzie odbył się szkolny konkurs plastyczny „Nie jesteś sam – gatunki zwierząt zagrożonych wyginięciem”. Uczniowie mogli zaprezentować swoją wiedzę na temat gatunków zwierząt oraz zdolności plastyczne. Na rysunkach pojawiły się pandy (w różnych technikach plastycznych), koń Przewalskiego, wilk, przedziwny płaz słodkowodny ambystoma meksykańska, a także groźniejsze gatunki jak rekin biały czy drapieżny ptak harpia wielka.

Miło nam poinformować, że

  • I miejsce zdobyły Małgosia Welc z kl. 6a i Małgosia Felińczak z kl. 5d,
  • II miejsce – Dagmara Świerkowska z kl. 7c i Mikołaj Czechowski z kl. 4b,
  • III miejsce – Michał Dobicki z kl. 6a oraz
  • wyróżnienia – Nadia Buchert z kl. 4a, Natalia Nagła z kl. 8c i Ania Długiewicz z kl. 8c.

Serdecznie gratulujemy!