Dzień Pluszowego Misia

25 listopada tradycyjnie w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Data ta nie jest przypadkowa, gdyż właśnie tego dnia została stworzona ta maskotka, a swoje święto ma w kalendarzu od 2002 roku. W tym roku przybrał ten dzień trochę inna formę ze względu na nauczanie zdalne. Zachęciliśmy więc uczniów, aby zaprezentowali nam swoje Misie z dzieciństwa w konkursie plastycznym. Do konkursu przystąpiło 17 uczniów klas 1-8 i w wyniku głosowania online uczniów z Samorządu

Uczniowskiego na poziomie klas 1-3 nagrody zdobyli:

  • I miejsce Nadia Warszewska 
  • II miejsce Gabriel Kociołek, Patrycja Reich oraz Maria Maćkiewicz  

W klasach 4-8 zwycięzcami zostali:

  • I miejsce Weronika Skrzypczak
  • II miejsce Jan Rajczak 
  • III miejsce Dagmara Świerkowska 

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcani do obejrzenia wszystkich prac konkursowych.