,,Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” konkurs plastyczny dla klas II i III

W bibliotece szkolnej odbył się konkurs plastyczny, który polegał na przygotowaniu ilustracji do ulubionej książki z serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Jest to seria książek dla dzieci napisanych przez szwedzkiego pisarza Martina Widmarka, zilustrowanych przez Helenę Willis. Cieszą się one wielką popularnością, do tej pory wydano ich 27.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Gabriel z klasy 2c,

II miejsce Patrycja z klasy 2c,

III miejsce Aleksandra z klasy 2c, Filip z klasy 2c, Marcelina z klasy 2b.

Wszystkie wymienione osoby otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.

W tym roku szkolnym została zakupiona kolejna książka z tej serii pt.: „Tajemnica mody”, która jest dostępna w bibliotece szkolnej. Zachęcamy do jej przeczytania, kto jeszcze nie czytał!