KONKURS RECYTATORSKI "PRZYRODA W POEZJI"

W listopadzie odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pt.: " Przyroda w poezji".  Organizatorem spotkania była szkolna biblioteka.

Celem konkursu było przede wszystkim popularyzowanie twórczości literackiej, rozwijanie zainteresowań poezją, odkrywanie i rozwijanie talentów recytatorskich, a także wzmacnianie wiary we własne siły. Jury zdecydowało się przyznać cztery równorzędne nagrody, biorąc pod uwagę bardzo wyrównany poziom uczestników konkursu oraz doceniając zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie do udziału w nim.

Laureatkami konkursu online zostały – Nadia, Maria i Antonina z klasy 5a oraz Natalia z klasy 8 c.

Serdecznie dziękujemy uczestniczkom konkursu za wytrwałość w opanowaniu pamięciowym wierszy i odwagę, jaką wykazały występując przed  publicznością online.