Walentynkowy Konkurs j.angielskiego „Love idioms”

 W tym roku zaprosiliśmy naszych uczniów do poszerzenia swojej wiedzy z j.angielskiego o miłosne idiomy organizując konkurs „Love idioms”. Zadaniem uczestników było przeszukanie słowników, książek oraz internetu w poszukiwaniu idiomu, który najchętniej zapamiętają oraz zaprezentują w sposób plastyczny. Uczniowie podczas swoich poszukiwań pozami takie idiomy jak:


Love is blind
Love is in the air
Break somebody’s heart
A friend in need is a friend indeed
To be head ove heels in love
oraz wiele innych.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce Zosia Namysł 7d
II miejsce Nikola Deka 6b
III miejsce Adam Barczak 8c
Wyróżnienie Mikołaj Czechowski 5a
 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy z j.angielskiego o kolejne interesujące idiomy :)