ZAJECIA POZALEKCYJNE kl. IV VIII

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 

kl. IV – VIII

2021/2022

 

 

dzień tygodnia

zajęcia

godzina

prowadzący

sala

poniedziałek

Matematyka kl. IV - zajęcia wspomagające

14:25-15:10

V. Glabus - Bociąg

208

Matematyka kl. VII - zajęcia wspomagające

16:05-16:50

V. Glabus - Bociąg

208

matematyka kl. VI - zajęcia wspomagające

13:45 - 14:20

V. Glabus - Bociąg

208

Matematyka kl. VIII - zajęcia wspomagające

15:15-16:00

B. Klój

207

Matematyka kl. V - zajęcia wspomagające

14:25 -15:10

B. Klój

210

Koło ortograficzne

kl. V

14:25-15:10

J. Frączek - Kozłowska

115

Koło plastyczne

kl. IV - VIII

15.15 -16.00

A. Niewiadomska

104

wtorek

Piłka siatkowa - dz. klas V, VI

15:15 -16:00.

J. Januszewska

 

Koło chemiczne kl. VIII

15:15-16:00

Ł. Minecki

201

środa

J. angielski kl. V - zajęcia wspomagające

14:25-15:10

K. Reclik - Szulc

210

J. polski kl. VI a - zajęcia wspomagające

14:25-15:10

E. Woszczak

210

Zespół wokalny

kl. IV - VIII

16:00-16:45

A. Niewiadomska

104

Szkolny Klub Krótkofalowców

16:30-18:00

J. Behrendt

211

J. polski kl. VII a - zajęcia wspomagające

8:00: 8:45

B. Świderska

111

Taniec i zabawa kl. IV

14:20 - 15:10

E. Karasiewicz

sala lustrzana

Kuźnia Talentów - Pomocna Dłoń

kl. IV - VIII

15:15 - 16:15

A. Magacz

gab. psychologa

czwartek

 

J. polski kl. V a - zajęcia wspomagające

14:25 - 15:10

E. Woszczak

210

Piłka siatkowa dla dziewczynek klas 5 i 6

14:25 -15:10.

J. Januszewska

 

Koło polonistyczne kl. VIII, Koło matematyczne kl. VIII - egzamin (wymiennie co 2 tygodnia)

15:15-16:45

E. Woszczak

B. Klój

210

207

Koło przyrodnicze

kl. IV

13:35-14:20

J. Kardacz

200

Cafe Ciacho

kl. IV - VIII

16:00 - 17:00

A, Magacz

gab. psychologa

 

Koszykówka dla chłopców klas II - IV

14:20 - 15:40

T. Cichocki

 

piątek

Koło j. angielskiego kl. VIII - egzamin

14:25-15:10

J. Kowalczyk

209

J. polski kl. VIII d - zajęcia wspomagające

13:35-14:20

J. Frączek - Kozłowska

115

J. polski kl. VII b, c- zajęcia wspomagające

14:25 - 15:10

J. Frączek - Kozłowska

115

Koło filmowe kl. VII, VIII

16:00 - 17:30 (co drugi tydzień)

B. Świderska

111